SFSDT-25-30-H-07.10-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-25-30-H-07.10-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.592' (180.34mm, 7.10")
Number of Positions :
50
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)