SFSD-40-28C-G-06.50-D-NDX
Part Number:
SFSD-40-28C-G-06.50-D-NDX
Color :
Multiple, Individual
Features :
Polarizing Key
Length :
0.542' (165.10mm, 6.50")
Number of Positions :
80
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)