TFSDT-20-30-G-03.35-D-NUS
- Part Number:
- TFSDT-20-30-G-03.35-D-NUS
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Length :
- 0.279' (85.00mm, 3.35")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)