TFSD-15-30-G-04.75-D-NUX
Part Number:
TFSD-15-30-G-04.75-D-NUX
Connector Type :
Plug to Plug
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.396' (120.65mm, 4.75")
Number of Positions :
30
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)