TFSD-25-28-G-07.90-T-NDS
- Part Number:
- TFSD-25-28-G-07.90-T-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 0.658' (200.66mm, 7.90")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)