TFSD-20-30-H-05.90-T-NDS
Part Number:
TFSD-20-30-H-05.90-T-NDS
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.492' (149.86mm, 5.90")
Number of Positions :
40
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)