FFMD-13-T-10.00-01-N-D04-R
Part Number:
FFMD-13-T-10.00-01-N-D04-R
Connector Type :
Socket to Plug, Reversed
Features :
Polarizing Key
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
26
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)