SFSD-50-30-G-14.00-DR-NUS
Part Number:
SFSD-50-30-G-14.00-DR-NUS
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
1.17' (355.60mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)