SFSDT-30-28-G-09.05-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-30-28-G-09.05-DR-NDX
Length :
0.754' (229.87mm, 9.05")
Number of Positions :
60
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)