SFSD-50-28-G-03.50-DL-NDX
- Part Number:
- SFSD-50-28-G-03.50-DL-NDX
- Features :
- Friction Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.292' (88.90mm, 3.50")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)