SFSDT-50-28-G-10.50-D-NUS
- Part Number:
- SFSDT-50-28-G-10.50-D-NUS
- Length :
- 0.875' (266.70mm, 10.50")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)