TFSD-30-28-G-10.00-TR-NUX
- Part Number:
- TFSD-30-28-G-10.00-TR-NUX
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Features :
- Latch Holder
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 60
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)