SFSDT-15-28-H-04.03-DS-NDX
- Part Number:
- SFSDT-15-28-H-04.03-DS-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 0.336' (102.36mm, 4.03")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)