TFSD-35-30-G-11.80-T-NDS
- Part Number:
- TFSD-35-30-G-11.80-T-NDS
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Length :
- 0.983' (299.72mm, 11.80")
- Number of Positions :
- 70
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)