TFSD-50-28-G-04.00-S
- Part Number:
- TFSD-50-28-G-04.00-S
- Connector Type :
- Plug to Individual Wire Leads
- Length :
- 0.333' (101.60mm, 4.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)