SFSD-14-30-G-10.00-D-NDS
Part Number:
SFSD-14-30-G-10.00-D-NDS
Color :
Black, Individual
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
28
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)