TFSD-50-28-G-04.00-T-NUS
- Part Number:
- TFSD-50-28-G-04.00-T-NUS
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Length :
- 0.333' (101.60mm, 4.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)