SFSD-40-28-G-04.50-D-NDX
Part Number:
SFSD-40-28-G-04.50-D-NDX
Color :
Black, Individual
Features :
Polarizing Key
Length :
0.375' (114.30mm, 4.50")
Number of Positions :
80
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)