SFSDT-50-28-H-18.00-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-50-28-H-18.00-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 1.50' (457.20mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)