TFSD-50-30-G-19.81-T-NUS
Part Number:
TFSD-50-30-G-19.81-T-NUS
Connector Type :
Socket to Plug
Length :
1.65' (503.17mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)