TFSD-50-28-G-20.00-T-NDS
Part Number:
TFSD-50-28-G-20.00-T-NDS
Connector Type :
Socket to Plug
Length :
1.67' (508.00mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)