TFSD-50-28-G-14.00-T-NDS
- Part Number:
- TFSD-50-28-G-14.00-T-NDS
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Length :
- 1.17' (355.60mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)