TFSD-50-28-G-13.78-D-NUX
- Part Number:
- TFSD-50-28-G-13.78-D-NUX
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Length :
- 1.15' (350.03mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)