TFSD-50-30-G-15.00-T-NDS
- Part Number:
- TFSD-50-30-G-15.00-T-NDS
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Length :
- 1.25' (381.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)