SFSDT-20-28-H-05.50-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-20-28-H-05.50-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 0.458' (139.70mm, 5.50")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)