TFSD-35-30-G-10.00-D-NDS
- Part Number:
- TFSD-35-30-G-10.00-D-NDS
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 70
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)