TFSD-20-28-G-09.80-D-NDX
- Part Number:
- TFSD-20-28-G-09.80-D-NDX
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 0.817' (249.02mm, 9.80")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)