TFSD-25-30-G-03.50-T-NDS
- Part Number:
- TFSD-25-30-G-03.50-T-NDS
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 0.292' (88.90mm, 3.50")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)