SFSD-50-30-G-04.50-DR-NUS
Part Number:
SFSD-50-30-G-04.50-DR-NUS
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.375' (114.30mm, 4.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)