SFSDT-30-28-G-03.50-D-NDX
Part Number:
SFSDT-30-28-G-03.50-D-NDX
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Number of Positions :
60
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)