SFSDT-30-30-G-05.91-D-NDX
Part Number:
SFSDT-30-30-G-05.91-D-NDX
Length :
0.493' (150.11mm, 5.91")
Number of Positions :
60
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)