FFSD-25-D-13.00-01-N-D06-O
Part Number:
FFSD-25-D-13.00-01-N-D06-O
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
1.08' (330.20mm)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)