TFSD-30-28-G-07.50-D-NDS
- Part Number:
- TFSD-30-28-G-07.50-D-NDS
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Length :
- 0.625' (190.50mm, 7.50")
- Number of Positions :
- 60
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)