SFSDT-50-30-G-04.00-DR-NDX
- Part Number:
- SFSDT-50-30-G-04.00-DR-NDX
- Length :
- 0.333' (101.60mm, 4.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)