SFSD-50-28-G-30.00-DR-NDX
Part Number:
SFSD-50-28-G-30.00-DR-NDX
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
2.50' (762.00mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)