SFSD-30-28-H-05.90-DR-NDX
- Part Number:
- SFSD-30-28-H-05.90-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.492' (149.86mm, 5.90")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)