SFSD-50-30-G-05.50-D-NDX
Part Number:
SFSD-50-30-G-05.50-D-NDX
Features :
Polarizing Key
Length :
0.458' (139.70mm, 5.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)