SFSDT-50-28-G-10.00-SL
Part Number:
SFSDT-50-28-G-10.00-SL
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
100
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)