SFSD-50-28-G-08.00-DR-NDX
Part Number:
SFSD-50-28-G-08.00-DR-NDX
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.667' (203.20mm, 8.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)