TFSD-15-30-H-07.50-T-NDS
- Part Number:
- TFSD-15-30-H-07.50-T-NDS
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 0.625' (190.50mm, 7.50")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)