SFSD-50-28C-H-16.00-D-NDX
- Part Number:
- SFSD-50-28C-H-16.00-D-NDX
- Color :
- Multiple, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 1.33' (406.40mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)