FFTP-25-D-03.85-01-F-N
- Part Number:
- FFTP-25-D-03.85-01-F-N
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.321' (97.79mm, 3.85")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)