SFSD-50-28-G-19.00-D-NUS
- Part Number:
- SFSD-50-28-G-19.00-D-NUS
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 1.58' (482.60mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)