TFSD-50-28-G-12.00-D-NDX
Part Number:
TFSD-50-28-G-12.00-D-NDX
Connector Type :
Plug to Plug
Length :
1.00' (304.80mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)