SFSDT-25-30-G-04.50-DS-NUS
- Part Number:
- SFSDT-25-30-G-04.50-DS-NUS
- Length :
- 0.375' (114.30mm, 4.50")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)