HQCD-090-12.00-TED-SED-1-B
- Part Number:
- HQCD-090-12.00-TED-SED-1-B
- Description:
- CBL ASSM M-F 180POS 12" HDR
- Length :
- 1.00' (304.80mm)
- Number of Positions :
- 180
- Pitch - Cable :
- 0.010" (0.25mm)
- Pitch - Connector :
- 0.020" (0.50mm)