SFSDT-30-28-G-03.25-DR-NUS
Part Number:
SFSDT-30-28-G-03.25-DR-NUS
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
60
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)