TFSDT-50-28-G-36.00-S
Part Number:
TFSDT-50-28-G-36.00-S
Connector Type :
Plug to Individual Wire Leads
Length :
3.00' (914.40mm)
Number of Positions :
100
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)