TFSD-20-28-H-03.90-T-NUS
- Part Number:
- TFSD-20-28-H-03.90-T-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 0.325' (99.06mm, 3.90")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)