FFMD-08-T-06.50-01-N-D03-M
- Part Number:
- FFMD-08-T-06.50-01-N-D03-M
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.542' (165.10mm, 6.50")
- Number of Positions :
- 16
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)